kufry samochodowe Northline

W jaki sposób wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno przeminął to tak właściwie każda pora jest dobra na to by zażyć trochę wypoczynku oraz zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wycieczkę z rodziną nieraz zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się zapytanie, czym należy się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy wybrać, aby weselić się spokojną i komfortową jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

boxy samochodowe

Poprawny dobór samochodowego kufra

Żeby box samochodowy był udanym zakupem, którego nie będziemy żałować wypada wziąć pod szczególną uwagę kilka istotnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie wypada stwierdzić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z każdym typem samochodu więc w pierwszej kolejności należy się dowiedzieć czy te detale będą ze sobą współgrać. Słusznym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz chyba najistotniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a na dodatek warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli gra toczy się o wagę kufra, przed kupnem należałoby dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za które wypada dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego typu akcesoriach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.