Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?

Odpoczynek z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga lub Twoi wariaccy oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub też podobnych okolicznościach – wiele ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To również całe dużo świetnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w ostateczności towarzysze są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Mimo to w pewnych momentach wady takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o idealnie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie jednakże przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.